Produkte > KYOCERA AVX > KAM15AL81H104KT
KAM15AL81H104KT
KAM15AL81H104KT KYOCERA AVX
AutoMLCCKAM.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V X8L 0603
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X8L
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 12000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details KAM15AL81H104KT KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V X8L 0603, Tolerance: ±10%, Features: High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X8L, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KAM15AL81H104KT KAM15AL81H104KT Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM-3216307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .1pF X8L 0603 10 % AEC-Q200
auf Bestellung 19454 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
KAM15AL81H104KT KAM15AL81H104KT Hersteller : KYOCERA AVX AutoMLCCKAM.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V X8L 0603
Tolerance: ±10%
Features: High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X8L
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Mindestbestellmenge: 84
KAM15AL81H104KT Hersteller : KYOCERA AVX Components automlcckam.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V X8L 10% Pad SMD 0603 150°C T/R Automotive AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 5377