Produkte > NKK SWITCHES > KB03KW01-12-EB
KB03KW01-12-EB NKK Switches
kbindicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: INCAND PANEL INDICATOR YLW 12V
Packaging: Bulk
Current: 60mA
Voltage: 12V
Type: Incandescent
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: Yellow
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.48" (12.19mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 16.10mm x 11.60mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KB03KW01-12-EB NKK Switches
Description: INCAND PANEL INDICATOR YLW 12V, Packaging: Bulk, Current: 60mA, Voltage: 12V, Type: Incandescent, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: Yellow, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.48" (12.19mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 16.10mm x 11.60mm.
Weitere Produktangebote KB03KW01-12-EB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KB03KW01-12-EB Hersteller : NKK Switches kbindicators-12953.pdf Switch Actuators RECTANGULAR BLK ONLY 12V RED/RED