Produkte > NKK SWITCHES > KB03KW01-28-BB
KB03KW01-28-BB NKK Switches
kbindicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: INCAND PANEL INDICATOR WHT 28V
Packaging: Bulk
Voltage: 28V
Type: Incandescent
Termination Style: Solder Lug
Lens Color: White
Panel Cutout Dimensions: 0.48" (12.19mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 16.10mm x 11.60mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details KB03KW01-28-BB NKK Switches
Description: INCAND PANEL INDICATOR WHT 28V, Packaging: Bulk, Voltage: 28V, Type: Incandescent, Termination Style: Solder Lug, Lens Color: White, Panel Cutout Dimensions: 0.48" (12.19mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 16.10mm x 11.60mm.