Produkte > APEM INC. > KB500A18AL
KB500A18AL
KB500A18AL APEM Inc.
923867682.pdf
Hersteller: APEM Inc.
Description: KNOB KNURLED 0.125" METAL
Packaging: Bulk
Features: 6-32 Set Screw (2)
Color: Silver
Material: Metal
Shaft Size: 0.125" (3.18mm)
Diameter: 0.500" (12.70mm)
Style: Cylindrical
Type: Knurled, Straight
Height: 0.791" (20.10mm)
Indicator: Line on Top
auf Bestellung 774 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KB500A18AL APEM Inc.
Description: KNOB KNURLED 0.125" METAL, Packaging: Bulk, Features: 6-32 Set Screw (2), Color: Silver, Material: Metal, Shaft Size: 0.125" (3.18mm), Diameter: 0.500" (12.70mm), Style: Cylindrical, Type: Knurled, Straight, Height: 0.791" (20.10mm), Indicator: Line on Top.