Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > KC2016Z24.5760C1KX00
KC2016Z24.5760C1KX00
KC2016Z24.5760C1KX00 KYOCERA AVX Components
clock_z_x_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 24.576MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 211
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC2016Z24.5760C1KX00 KYOCERA AVX Components
Description: CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 7.3mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 24.576 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC2016Z24.5760C1KX00 KC2016Z24.5760C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 24.576MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 173
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 7.3mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 24.576 MHz
Base Resonator: Crystal
Mindestbestellmenge: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±20ppm
Current - Supply (Max): 7.3mA
Part Status: Active
Frequency: 24.576 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
KC2016Z24.5760C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX clock_z_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 24.576MHz; ±20ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC
Type of generator: CMOS
Frequency: 24.576MHz
Resonator tolerance: ±20ppm
Capacitance: 15pF
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.8mm
Operating voltage: 3.3V DC
Operating temperature: -40...85°C