Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > KC2016Z25.0000C1GX00
KC2016Z25.0000C1GX00
KC2016Z25.0000C1GX00 KYOCERA AVX Components
clock_z_x_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC2016Z25.0000C1GX00 KYOCERA AVX Components
Description: CLOCK OSCILLITORS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 6.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC2016Z25.0000C1GX00 KC2016Z25.0000C1GX00 Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
KC2016Z25.0000C1GX00 KC2016Z25.0000C1GX00 Hersteller : Kyocera AVX clock_z_x_e.pdf Standard Clock Oscillators 25 MHz 50 PPM 15 pF
auf Bestellung 839 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 6.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
Mindestbestellmenge: 10
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Current - Supply (Max): 6.5mA
Frequency: 25 MHz