Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > KC2016Z32.7680C15XXK
KC2016Z32.7680C15XXK
KC2016Z32.7680C15XXK KYOCERA AVX Components
clock_z_x_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 32.768MHz ±30ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 1841 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 152
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC2016Z32.7680C15XXK KYOCERA AVX Components
Description: CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 8mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 32.768 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC2016Z32.7680C15XXK KC2016Z32.7680C15XXK Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 32.768MHz ±30ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 1841 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 32.768 MHz
Base Resonator: Crystal
Mindestbestellmenge: 2000
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±30ppm
Current - Supply (Max): 8mA
Frequency: 32.768 MHz
Base Resonator: Crystal
Mindestbestellmenge: 10
KC2016Z32.7680C15XXK Hersteller : KYOCERA AVX clock_z_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 32.768MHz; ±30ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC
Frequency: 32.768MHz
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.8mm
Operating temperature: -40...105°C
Capacitance: 15pF
Resonator tolerance: ±30ppm
Type of generator: CMOS
Operating voltage: 3.3V DC