Produkte > KYOCERA AVX > KC2016Z33.3333C1KX00
KC2016Z33.3333C1KX00
KC2016Z33.3333C1KX00 KYOCERA AVX
clock_z_x_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Standard Clock Oscillators CLOCK OSCILLITORS
auf Bestellung 2036 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC2016Z33.3333C1KX00 KYOCERA AVX
Description: CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 8mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 33.3333 MHz, Base Resonator: Crystal.
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 33.3333 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 1334 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
KC2016Z33.3333C1KX00 KC2016Z33.3333C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 33.3333MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±20ppm
Current - Supply (Max): 8mA
Part Status: Active
Frequency: 33.3333 MHz