Produkte > KYOCERA AVX > KC2016Z8.00000C15XXK
KC2016Z8.00000C15XXK
KC2016Z8.00000C15XXK KYOCERA AVX
Z_Series_X_Type.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Standard Clock Oscillators 8.0 MHZ
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC2016Z8.00000C15XXK KYOCERA AVX
Description: CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 6.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 8 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 6.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 8 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
auf Bestellung 716 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
KC2016Z8.00000C15XXK KC2016Z8.00000C15XXK Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 8MHz ±30ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±30ppm
Current - Supply (Max): 6.5mA
Part Status: Active
Frequency: 8 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
KC2016Z8.00000C15XXK Hersteller : KYOCERA AVX clock_z_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 8MHz; ±30ppm; 15pF; SMD; 2x1.6x0.8mm; 3.3VDC
Type of generator: CMOS
Frequency: 8MHz
Resonator tolerance: ±30ppm
Capacitance: 15pF
Mounting: SMD
Body dimensions: 2x1.6x0.8mm
Operating voltage: 3.3V DC
Operating temperature: -40...105°C