Produkte > KYOCERA AVX > KC2520C25.0000C1LE00
KC2520C25.0000C1LE00
KC2520C25.0000C1LE00 KYOCERA AVX
kc2520c_c1_2019_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Last Time Buy
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC2520C25.0000C1LE00 KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 4.5mA, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Last Time Buy, Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC2520C25.0000C1LE00 KC2520C25.0000C1LE00 Hersteller : KYOCERA AVX AVX_KC2520C_C2-3181503.pdf Standard Clock Oscillators 25.0000MHZ 15ppm 1.8V
auf Bestellung 8946 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
KC2520C25.0000C1LE00 KC2520C25.0000C1LE00 Hersteller : KYOCERA AVX kc2520c_c1_2019_e.pdf Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±15ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 4.5mA
Part Status: Last Time Buy
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
Mindestbestellmenge: 7
KC2520C25.0000C1LE00 KC2520C25.0000C1LE00 Hersteller : KYOCERA AVX Components kc2520c_c1_2019_e.pdf Oscillator XO 25MHz ±15ppm 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin CSMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar