Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > KC2520K24.0000C10E00
KC2520K24.0000C10E00
KC2520K24.0000C10E00 KYOCERA AVX Components
clock_k_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC2520K24.0000C10E00 KYOCERA AVX Components
Description: XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 24 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC2520K24.0000C10E00 KC2520K24.0000C10E00 Hersteller : KYOCERA AVX clock_k_e.pdf Description: XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 24 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 5mA
Frequency: 24 MHz
Base Resonator: Crystal
Mindestbestellmenge: 10
KC2520K24.0000C10E00 KC2520K24.0000C10E00 Hersteller : Kyocera AVX clock_k_e-2885764.pdf Standard Clock Oscillators 24.0000MHZ Clock OSC IL CMOS
Mindestbestellmenge: 2
KC2520K24.0000C10E00 KC2520K24.0000C10E00 Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_k_e.pdf Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
KC2520K24.0000C10E00 Hersteller : Kyocera kc2520b_c1_e_Kyocera.pdf Кварцовий генератор XO smd, F = 24, Iживл = 5 мА, Uживл, В = 1,6...3,6, Стаб. ч-ти, ppm = 50, Тексп, °C = -10...+70, Тип вих. = CMOS,... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: 2.5x2.0mm(SMD-4) Од. вим: шт