Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > KC2520Z25.0000C1KX00
KC2520Z25.0000C1KX00
KC2520Z25.0000C1KX00 KYOCERA AVX Components
clock_z_x_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 25MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD
auf Bestellung 2000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC2520Z25.0000C1KX00 KYOCERA AVX Components
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 7.3mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC2520Z25.0000C1KX00 KC2520Z25.0000C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 25MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD
auf Bestellung 2000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2000
Mindestbestellmenge: 149
KC2520Z25.0000C1KX00 KC2520Z25.0000C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX clock_z_e.pdf Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 7.3mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
Mindestbestellmenge: 86
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±20ppm
Current - Supply (Max): 7.3mA
Part Status: Active
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
Mindestbestellmenge: 11
KC2520Z25.0000C1KX00 KC2520Z25.0000C1KX00 Hersteller : Kyocera AVX clock_z_e.pdf Standard Clock Oscillators 25 MHz 20 PPM 15 pF
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
KC2520Z25.0000C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX clock_z_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 25MHz; ±20ppm; 15pF; SMD; 2.5x2x0.8mm; 3.3VDC
Type of generator: CMOS
Frequency: 25MHz
Capacitance: 15pF
Operating temperature: -40...85°C
Mounting: SMD
Body dimensions: 2.5x2x0.8mm
Operating voltage: 3.3V DC
Resonator tolerance: ±20ppm