Produkte > KYOCERA AVX > KC2520Z32.7680C1KX00
KC2520Z32.7680C1KX00
KC2520Z32.7680C1KX00 KYOCERA AVX
KC2520Z_Series_Spec_Prelim.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Standard Clock Oscillators CLOCK OSCILLITORS
auf Bestellung 1940 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC2520Z32.7680C1KX00 KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 8mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 32.768 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC2520Z32.7680C1KX00 KC2520Z32.7680C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX KC2520Z_Series_Spec_Prelim.pdf Description: XTAL OSC XO 32.7680MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 32.768 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 604 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
KC2520Z32.7680C1KX00 KC2520Z32.7680C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 32.768MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD
auf Bestellung 5 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±20ppm
Current - Supply (Max): 8mA
Frequency: 32.768 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
KC2520Z32.7680C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX clock_z_x_e.pdf Category: SMD quartz crystals
Description: Generator: CMOS; 32.768MHz; ±20ppm; 15pF; SMD; 2.5x2x0.8mm; 3.3VDC
Frequency: 32.768MHz
Mounting: SMD
Body dimensions: 2.5x2x0.8mm
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 15pF
Resonator tolerance: ±20ppm
Type of generator: CMOS
Operating voltage: 3.3V DC