Produkte > KYOCERA AVX > KC2520Z50.0000C15XXK
KC2520Z50.0000C15XXK
KC2520Z50.0000C15XXK KYOCERA AVX
clock_z_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 8.5mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC2520Z50.0000C15XXK KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 8.5mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 5122 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
KC2520Z50.0000C15XXK KC2520Z50.0000C15XXK Hersteller : KYOCERA AVX clock_z_e.pdf Description: XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±30ppm
Current - Supply (Max): 8.5mA
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
Mindestbestellmenge: 8
KC2520Z50.0000C15XXK Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 50MHz ±30ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD
Mindestbestellmenge: 2000
auf Bestellung 678 Stücke:
Mindestbestellmenge: 134
auf Bestellung 678 Stücke:
Mindestbestellmenge: 117