Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > KC2520Z60.0000C1KX00
KC2520Z60.0000C1KX00
KC2520Z60.0000C1KX00 KYOCERA AVX Components
clock_z_x_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Oscillator XO 60MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC2520Z60.0000C1KX00 KYOCERA AVX Components
Description: XTAL OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 8.5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Frequency: 60 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC2520Z60.0000C1KX00 KC2520Z60.0000C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 60MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 138
KC2520Z60.0000C1KX00 KC2520Z60.0000C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX KC2520Z_Series_Spec_Prelim.pdf Description: XTAL OSC XO 60.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 8.5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Frequency: 60 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 842 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±20ppm
Current - Supply (Max): 8.5mA
Frequency: 60 MHz