Produkte > KYOCERA AVX > KC3225K27.0000C1GE00
KC3225K27.0000C1GE00
KC3225K27.0000C1GE00 KYOCERA AVX
clock_k_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 5mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 27 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 184 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC3225K27.0000C1GE00 KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 5mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 27 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote KC3225K27.0000C1GE00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC3225K27.0000C1GE00 KC3225K27.0000C1GE00 Hersteller : KYOCERA AVX Components clockke.pdf Oscillator XO 27MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
KC3225K27.0000C1GE00 KC3225K27.0000C1GE00 Hersteller : KYOCERA AVX clock_k_e.pdf Description: XTAL OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 5mA
Part Status: Active
Frequency: 27 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
KC3225K27.0000C1GE00 KC3225K27.0000C1GE00 Hersteller : KYOCERA AVX clock_k_e-2885764.pdf Standard Clock Oscillators 27.00MHZ 1.8/2.5/3.3 volts