Produkte > KYOCERA AVX > KC3225Z1.84320C1KX00
KC3225Z1.84320C1KX00
KC3225Z1.84320C1KX00 KYOCERA AVX
KC3225Z_Series_Spec_Prelim.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 5.8mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 1.8432 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 1303 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC3225Z1.84320C1KX00 KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 5.8mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 1.8432 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC3225Z1.84320C1KX00 KC3225Z1.84320C1KX00 Hersteller : Kyocera AVX clock_z_x_e-3044365.pdf Standard Clock Oscillators Clock Oscillator,3.2x2.5x0.8mm size, CMOS, 1.8432MHz, 1.8, 2.5, 3.3V Compatible, +/-20ppm (-40 - +85C)
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 160-164 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
KC3225Z1.84320C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 1.8432MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
KC3225Z1.84320C1KX00 KC3225Z1.84320C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX KC3225Z_Series_Spec_Prelim.pdf Description: XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±20ppm
Current - Supply (Max): 5.8mA
Part Status: Active
Frequency: 1.8432 MHz