Produkte > KYOCERA AVX > KC3225Z16.0000C1KX00
KC3225Z16.0000C1KX00
KC3225Z16.0000C1KX00 KYOCERA AVX
KC3225Z_Series_Spec_Prelim.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 7.3mA
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 16 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC3225Z16.0000C1KX00 KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.71V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 7.3mA, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Part Status: Active, Frequency: 16 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC3225Z16.0000C1KX00 KC3225Z16.0000C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_z_x_e.pdf Oscillator XO 16MHz ±20ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 130
KC3225Z16.0000C1KX00 KC3225Z16.0000C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX clock_z_x_e.pdf Standard Clock Oscillators 16 MHz 20 PPM 15 pF
Mindestbestellmenge: 2
KC3225Z16.0000C1KX00 KC3225Z16.0000C1KX00 Hersteller : KYOCERA AVX KC3225Z_Series_Spec_Prelim.pdf Description: XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±20ppm
Current - Supply (Max): 7.3mA
Part Status: Active
Frequency: 16 MHz
Base Resonator: Crystal
Mindestbestellmenge: 10