Produkte > KYOCERA AVX > KC7050K48.0000C10E00
KC7050K48.0000C10E00
KC7050K48.0000C10E00 KYOCERA AVX
cry_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 6mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 48 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC7050K48.0000C10E00 KYOCERA AVX
Description: XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V, Current - Supply (Max): 6mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 48 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC7050K48.0000C10E00 KC7050K48.0000C10E00 Hersteller : KYOCERA AVX cry_e.pdf Description: XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.6V ~ 3.63V
Current - Supply (Max): 6mA
Frequency: 48 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
KC7050K48.0000C10E00 KC7050K48.0000C10E00 Hersteller : KYOCERA AVX clock_k_e-2885764.pdf Standard Clock Oscillators 48.0000MHZ Clock OSCIL CMOS
auf Bestellung 359 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
KC7050K48.0000C10E00 KC7050K48.0000C10E00 Hersteller : KYOCERA clock_k_e.pdf Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
Mindestbestellmenge: 73
KC7050K48.0000C10E00 KC7050K48.0000C10E00 Hersteller : AVX / Kyocera pkg_e.pdf Standard Clock Oscillators 48.0000MHZ Clock OSCIL CMOS
auf Bestellung 800 Stücke:
KC7050K48.0000C10E00 KC7050K48.0000C10E00 Hersteller : KYOCERA AVX Components clock_k_e.pdf Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R