Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > KC7050Z40.0000C1LX00
KC7050Z40.0000C1LX00 KYOCERA AVX Components
clock_z_x_e.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Surface Mount Clock Oscillators
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KC7050Z40.0000C1LX00 KYOCERA AVX Components
Description: CLOCK OSCILLITORS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 8mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote KC7050Z40.0000C1LX00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KC7050Z40.0000C1LX00 Hersteller : KYOCERA AVX clock_z_e.pdf Description: CLOCK OSCILLITORS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 8mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 40 MHz