Produkte > SUNON FAN > KD1206PTS1.GN
KD1206PTS1.GN Sunon Fan
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fan
Вентилятор 12V, 60x60x25 mm, Sleeve, 89мА, 1,1Вт, 3800об/мин Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1206PTS1.GN Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 23.5 CFM (0.658m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.5dB(A), Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa), Power (Watts): 1.8 W.
Weitere Produktangebote KD1206PTS1.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD1206PTS1.GN Hersteller : Sunon Fans Maglev%20Catalog.pdf Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 23.5 CFM (0.658m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.5dB(A)
Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Power (Watts): 1.8 W