Produkte > SUNON > KD1209PTS1H
KD1209PTS1H
KD1209PTS1H Sunon
Hersteller: Sunon
Вентилятор постійного струму, U, В = 12, Розм., мм = 92 x 92 x 25, Fоберт, об/хв = 2 500, Р, Вт = 2,6, Р, м3/г = 77,3, Рів. шуму = 33, Тексп, °С = -10...+70,... Група товару: Вентилятори і решітки Корпус: 92x92x25mm Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 50 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD1209PTS1H Sunon
Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 45.5 CFM (1.27m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.238 lb (107.95 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Power (Watts): 2.6 W.
Weitere Produktangebote KD1209PTS1H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD1209PTS1 H Hersteller : Sunon Fans KD1209PTS1%20H.pdf Description: FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 45.5 CFM (1.27m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.238 lb (107.95 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 2.6 W