Produkte > SUNON FAN > KD2406PHB2
KD2406PHB2 Sunon Fan
kd.pdf
Hersteller: Sunon Fan
Вентилятор, DC 24В, 30.58 м3/ч, 60х60х15 мм Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2406PHB2 Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 60X15.5MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4200 RPM, Air Flow: 18.5 CFM (0.518m³/min), Width: 15.50mm, Weight: 0.099 lb (44.91 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CSA, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 31.5dB(A), Static Pressure: 0.150 in H2O (37.4 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.9 W.
Weitere Produktangebote KD2406PHB2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD2406PHB2 Hersteller : Sunon Fans KD2406PHB2.pdf Description: FAN AXIAL 60X15.5MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 18.5 CFM (0.518m³/min)
Width: 15.50mm
Weight: 0.099 lb (44.91 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CSA, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 31.5dB(A)
Static Pressure: 0.150 in H2O (37.4 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.9 W