Produkte > SUNON FAN > KD2408PTB1.13.(2).GN
KD2408PTB1.13.(2).GN Sunon Fan
KD2408PTB1 13(2).GN.pdf
Hersteller: Sunon Fan
KD Series 3100 RPM 80 x 80 x 25 mm 41 CFM 24 VDC Dual Ball Bearing Fan Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details KD2408PTB1.13.(2).GN Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 41.0 CFM (1.15m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.183 lb (83.01 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB(A), Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.8 W.
Weitere Produktangebote KD2408PTB1.13.(2).GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KD2408PTB1.13.(2).GN KD2408PTB1.13.(2).GN Hersteller : Sunon Fans KD2408PTB1 13(2).GN.pdf Description: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 41.0 CFM (1.15m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.183 lb (83.01 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB(A)
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.8 W