Produkte > KYOCERA INTERNATIONAL, INC. > KDA-121OB-18056S-A
KDA-121OB-18056S-A
KDA-121OB-18056S-A Kyocera International, Inc.
KDA-121OB-18056S-A_final_Flyer.pdf
Hersteller: Kyocera International, Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 12.1"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, LVDS, USB
Viewing Area: 253.00mm W x 191.50mm H
Dot Pixels: 1024 x 768 (XGA)
Diagonal Screen Size: 12.1" (307.34mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDA-121OB-18056S-A Kyocera International, Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 12.1", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, LVDS, USB, Viewing Area: 253.00mm W x 191.50mm H, Dot Pixels: 1024 x 768 (XGA), Diagonal Screen Size: 12.1" (307.34mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.