Produkte > SUNON FAN > KDE1204PFV3 11.MS.B981.A.GN
KDE1204PFV3 11.MS.B981.A.GN Sunon Fan
KDE1204PFV3_11.MS.B981.A.GN_Rev2011.pdf
Hersteller: Sunon Fan
FAN 12VDC 40X10MM .6W 4.9CFM Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1204PFV3 11.MS.B981.A.GN Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 5500 RPM, Air Flow: 4.9 CFM (0.137m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.04 lb (18.14 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 20.0dB(A), Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 600 mW.
Weitere Produktangebote KDE1204PFV3 11.MS.B981.A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE1204PFV3 11.MS.B981.A.GN KDE1204PFV3 11.MS.B981.A.GN Hersteller : Sunon Fans KDE1204PFV3_11.MS.B981.A.GN_Rev2011.pdf Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 5500 RPM
Air Flow: 4.9 CFM (0.137m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.04 lb (18.14 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 20.0dB(A)
Static Pressure: 0.100 in H2O (24.9 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 600 mW