Produkte > SUNON FAN > KDE1204PFVX.11.MS.A.GN
KDE1204PFVX.11.MS.A.GN Sunon Fan
blower.pdf
Hersteller: Sunon Fan
Вентилятор 12V, 40x40x10 mm, подш. Vapo, 0.14A, 1.7Вт, 8500об/мин, 39dBA Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1204PFVX.11.MS.A.GN Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 8500 RPM, Air Flow: 9.5 CFM (0.266m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.037 lb (16.78 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.0dB(A), Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.8 W.
Weitere Produktangebote KDE1204PFVX.11.MS.A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE1204PFVX.11.MS.A.GN KDE1204PFVX.11.MS.A.GN Hersteller : Sunon Fans KDE1204PFVX%2011.MS.A.GN.pdf Description: FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 40mm L x 40mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 8500 RPM
Air Flow: 9.5 CFM (0.266m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.037 lb (16.78 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.0dB(A)
Static Pressure: 0.250 in H2O (62.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.8 W