Produkte > SUNON FAN > KDE1205PFV1 11.MS.A.GN
KDE1205PFV1 11.MS.A.GN Sunon Fan
KDE5010.pdf
Hersteller: Sunon Fan
Вентилятор 12V, 50x50x10 mm, 0,11А, 1,3Вт, 5200об/мин Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1205PFV1 11.MS.A.GN Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 5200 RPM, Air Flow: 13.0 CFM (0.364m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.044 lb (19.96 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 30.0dB(A), Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Power (Watts): 1.3 W.
Weitere Produktangebote KDE1205PFV1 11.MS.A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE1205PFV1 11.MS.A.GN KDE1205PFV1 11.MS.A.GN Hersteller : Sunon Fans KDE1205PFV1%2011.MS.A.GN.pdf Description: FAN AXIAL 50X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 5200 RPM
Air Flow: 13.0 CFM (0.364m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.044 lb (19.96 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 30.0dB(A)
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 1.3 W