Produkte > SUNON FAN > KDE1205PHV2 MS.A.GN
KDE1205PHV2 MS.A.GN Sunon Fan
KDE1205PHV2%20MS.A.GN.pdf
Hersteller: Sunon Fan
Вентилятор 12 V 50*50*15 4700 rpm Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1205PHV2 MS.A.GN Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 4700 RPM, Air Flow: 13.0 CFM (0.364m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.084 lb (38.1 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 29.0dB(A), Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 800 mW.
Weitere Produktangebote KDE1205PHV2 MS.A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE1205PHV2 MS.A.GN KDE1205PHV2 MS.A.GN Hersteller : Sunon Fans KDE1205PHV2%20MS.A.GN.pdf Description: FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 50mm L x 50mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 4700 RPM
Air Flow: 13.0 CFM (0.364m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.084 lb (38.1 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 29.0dB(A)
Static Pressure: 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 800 mW
Produkt ist nicht verfügbar
KDE1205PHV2 MS.A.GN Hersteller : Sunon KDE1205PHV2%20MS.A.GN.pdf Sunon