Produkte > SUNON FAN > KDE1206PTV1.MS.A.GN
KDE1206PTV1.MS.A.GN Sunon Fan
KDE1206PTV1%20MS.A.GN.pdf
Hersteller: Sunon Fan
Вентилятор 12V, 60x60x25 mm, подш. Vapo, 140мА, 1.7Вт, 4500об/мин, 11.89m3/h, 33.5dBA Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1206PTV1.MS.A.GN Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 23.5 CFM (0.658m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.121 lb (54.88 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.5dB(A), Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 1.7 W.
Weitere Produktangebote KDE1206PTV1.MS.A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE1206PTV1.MS.A.GN KDE1206PTV1.MS.A.GN Hersteller : Sunon Fans KDE%20Series%2C%20Traditional.pdf Description: FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 23.5 CFM (0.658m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.121 lb (54.88 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.5dB(A)
Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 1.7 W