Produkte > SUNON > KDE1208PTB1-6AR
KDE1208PTB1-6AR Sunon
KDE_Series_Traditional.pdf
Hersteller: Sunon
Вентилятор, U, В = 12, Розм., мм = 80 x 80 x 25, Fоберт, об/хв = 3 000, Р, Вт = 2,3, Р, м3/г = 73, Рів. шуму = 33 дБА, Тексп, °С = -10...+70, Тип Uживл = постійна, Тип підш. = ковзання, Номінальний струм: 190мА,... Група товару: Вентилятори і решітки Кор
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1208PTB1-6AR Sunon
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, Air Flow: 42.5 CFM (1.19m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Power (Watts): 2.6 W.
Weitere Produktangebote KDE1208PTB1-6AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
KDE1208PTB1-6AR Hersteller : Sunon Fans Maglev%20Catalog.pdf Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
Air Flow: 42.5 CFM (1.19m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Power (Watts): 2.6 W