Produkte > SUNON FAN > KDE1208PTV1.13.MS.A.GN
KDE1208PTV1.13.MS.A.GN Sunon Fan
Maglev%20Catalog.pdf
Hersteller: Sunon Fan
Вентилятор Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE1208PTV1.13.MS.A.GN Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Vapo-Bearing™, Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min), Width: 25.00mm, Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Power (Watts): 1.6 W.
Weitere Produktangebote KDE1208PTV1.13.MS.A.GN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE1208PTV1.13.MS.A.GN Hersteller : Sunon Fans Maglev%20Catalog.pdf Description: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
Air Flow: 40.0 CFM (1.12m³/min)
Width: 25.00mm
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Power (Watts): 1.6 W