Produkte > SUNON FAN > KDE2406PTB1
KDE2406PTB1 Sunon Fan
KDE2406PTB1.pdf
Hersteller: Sunon Fan
Вентилятор Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE2406PTB1 Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5100 RPM, Air Flow: 22.1 CFM (0.619m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.132 lb (59.87 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CSA, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.3dB(A), Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.6 W.
Weitere Produktangebote KDE2406PTB1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE2406PTB1 Hersteller : Sunon Fans KDE2406PTB1.pdf Description: FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5100 RPM
Air Flow: 22.1 CFM (0.619m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.132 lb (59.87 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CSA, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.3dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.6 W