Produkte > SUNON FAN > KDE2408PTS1-6
KDE2408PTS1-6 Sunon Fan
KDE2408PTS1-6.pdf
Hersteller: Sunon Fan
Вентилятор Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE2408PTS1-6 Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 41.7 CFM (1.17m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.265 lb (120.2 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cUR, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 34.0dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 3.6 W.
Weitere Produktangebote KDE2408PTS1-6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE2408PTS1-6 Hersteller : Sunon Fans KDE2408PTS1-6.pdf Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 41.7 CFM (1.17m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.265 lb (120.2 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cUR, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 34.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 3.6 W