Produkte > SUNON FAN > KDE2408PTS3-6
KDE2408PTS3-6 Sunon Fan
KDE2408PTS3-6.pdf
Hersteller: Sunon Fan
Вентилятор, 24VDC, 80X25MM, 29.4CFM, WIRE LEADS, SLEEVE BEARING Група товару: Вентилятори та Управління тепловими режимами Од. вим: шт
Produktbewertung abgeben
Technische Details KDE2408PTS3-6 Sunon Fan
Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 29.4 CFM (0.823m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.265 lb (120.2 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cUR, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 24.5dB(A), Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 2.4 W.
Weitere Produktangebote KDE2408PTS3-6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KDE2408PTS3-6 Hersteller : Sunon Fans KDE2408PTS3-6.pdf Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 29.4 CFM (0.823m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.265 lb (120.2 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cUR, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 24.5dB(A)
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 2.4 W