Produkte > AMS-OSRAM USA INC. > KG EELP41.22-PHRH-35-A8J8-20-R18
KG EELP41.22-PHRH-35-A8J8-20-R18
KG EELP41.22-PHRH-35-A8J8-20-R18 ams-OSRAM USA INC.
KG-EELP41-22.pdf
Hersteller: ams-OSRAM USA INC.
Description: LED GREEN DIFFUSED 0603 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Green
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 101mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 130°, 130°
Height (Max): 0.50mm
Wavelength - Peak: 574nm
Wavelength - Dominant: 572nm
Supplier Device Package: 0603
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.16mm x 0.80mm
auf Bestellung 60000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KG EELP41.22-PHRH-35-A8J8-20-R18 ams-OSRAM USA INC.
Description: LED GREEN DIFFUSED 0603 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Green, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 101mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.1V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 130°, 130°, Height (Max): 0.50mm, Wavelength - Peak: 574nm, Wavelength - Dominant: 572nm, Supplier Device Package: 0603, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.16mm x 0.80mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 59957 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: Green
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 101mcd
Configuration: Standard
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 130°, 130°
Height (Max): 0.50mm
Wavelength - Peak: 574nm
Wavelength - Dominant: 572nm
Supplier Device Package: 0603
Lens Transparency: Diffused
Lens Size: 1.16mm x 0.80mm