Produkte > KYOCERA AVX > KGM15ACG1E221JT
KGM15ACG1E221JT
KGM15ACG1E221JT KYOCERA AVX
C0GNP0-KGM.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 220 pF
auf Bestellung 108000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KGM15ACG1E221JT KYOCERA AVX
Description: CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 220 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KGM15ACG1E221JT KGM15ACG1E221JT Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0kgm.pdf Cap Ceramic 220pF 25V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 5572 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4049
KGM15ACG1E221JT KGM15ACG1E221JT Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0_KGM-3216332.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 220pF C0G 0603 5 %
Mindestbestellmenge: 19
KGM15ACG1E221JT KGM15ACG1E221JT Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Capacitance: 220 pF
Mindestbestellmenge: 112
Produkt ist nicht verfügbar