Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > KGM15ACG1H100JT
KGM15ACG1H100JT
KGM15ACG1H100JT KYOCERA AVX Components
c0gnp0kgm.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 2320000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17858
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KGM15ACG1H100JT KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KGM15ACG1H100JT KGM15ACG1H100JT Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0kgm.pdf Cap Ceramic 10pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
auf Bestellung 2320000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17858
KGM15ACG1H100JT KGM15ACG1H100JT Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 pF
Mindestbestellmenge: 125
KGM15ACG1H100JT KGM15ACG1H100JT Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 10pF C0G 0603 5%
Mindestbestellmenge: 19
auf Bestellung 126 Stücke: