Produkte > KYOCERA AVX > KGM15BCG1H122FT
KGM15BCG1H122FT
KGM15BCG1H122FT KYOCERA AVX
C0GNP0-KGM.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1200PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 1200 pF
auf Bestellung 3365 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KGM15BCG1H122FT KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1200PF 50V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 1200 pF.
Weitere Produktangebote KGM15BCG1H122FT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KGM15BCG1H122FT KGM15BCG1H122FT Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0kgm.pdf Cap Ceramic 0.0012uF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
KGM15BCG1H122FT KGM15BCG1H122FT Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 1200PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 1200 pF