Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > KGM21AR71E684KL
KGM21AR71E684KL
KGM21AR71E684KL KYOCERA AVX Components
kgmx7r.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.68uF 25V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KGM21AR71E684KL KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.68UF 25V X7R 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 0.68 µF.
Weitere Produktangebote KGM21AR71E684KL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KGM21AR71E684KL KGM21AR71E684KL Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Description: CAP CER 0.68UF 25V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 0.68 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KGM21AR71E684KL KGM21AR71E684KL Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V .68uF X7R 0805 10%