Produkte > KYOCERA AVX > KGM21BCG1H121FT
KGM21BCG1H121FT
KGM21BCG1H121FT KYOCERA AVX
C0GNP0-KGM.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 120 pF
auf Bestellung 3880 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KGM21BCG1H121FT KYOCERA AVX
Description: CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 0805, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 120 pF.
Weitere Produktangebote KGM21BCG1H121FT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KGM21BCG1H121FT Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0-kgm.pdf Cap Ceramic 120pF 50V C0G 1% Pad SMD 0805 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
KGM21BCG1H121FT KGM21BCG1H121FT Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 120 pF
KGM21BCG1H121FT Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0_KGM-3216332.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 120pF C0G 0805 1 %