Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > KGM21BCG2A330JM
KGM21BCG2A330JM
KGM21BCG2A330JM KYOCERA AVX Components
c0gnp0kgm.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 33pF 100V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details KGM21BCG2A330JM KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 33 pF.
Weitere Produktangebote KGM21BCG2A330JM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KGM21BCG2A330JM KGM21BCG2A330JM Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 33 pF
Produkt ist nicht verfügbar
KGM21BCG2A330JM KGM21BCG2A330JM Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 33pF C0G 0805 5 %