Produkte > KYOCERA AVX > KGM31BCG2D8R2DT
KGM31BCG2D8R2DT
KGM31BCG2D8R2DT KYOCERA AVX
C0GNP0-KGM.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±0.5pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Part Status: Active
Capacitance: 8.2 pF
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KGM31BCG2D8R2DT KYOCERA AVX
Description: CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 1206, Tolerance: ±0.5pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Part Status: Active, Capacitance: 8.2 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KGM31BCG2D8R2DT KGM31BCG2D8R2DT Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 8.2pF C0G 1206 +/-.5pF
auf Bestellung 3955 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
KGM31BCG2D8R2DT KGM31BCG2D8R2DT Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±0.5pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 8.2 pF
Mindestbestellmenge: 31
KGM31BCG2D8R2DT Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0-kgm.pdf Cap Ceramic 8.2pF 200V C0G 0.5pF Pad SMD 1206 125°C T/R