Produkte > KYOCERA AVX > KGM31MR71H154JU
KGM31MR71H154JU
KGM31MR71H154JU KYOCERA AVX
KGM_X7R.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.049" (1.25mm)
Capacitance: 0.15 µF
auf Bestellung 3890 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KGM31MR71H154JU KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.049" (1.25mm), Capacitance: 0.15 µF.
Weitere Produktangebote KGM31MR71H154JU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KGM31MR71H154JU KGM31MR71H154JU Hersteller : KYOCERA AVX Components kgmx7r.pdf Cap Ceramic 0.15uF 50V X7R 5% Pad SMD 1206 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
KGM31MR71H154JU KGM31MR71H154JU Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Description: CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.15 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KGM31MR71H154JU KGM31MR71H154JU Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V .15uF X7R 1206 5 %