Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > KGM31TCG1E682GU
KGM31TCG1E682GU
KGM31TCG1E682GU KYOCERA AVX Components
c0gnp0kgm.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0068uF 25V C0G 2% Pad SMD 1206 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KGM31TCG1E682GU KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 1206, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 6800 pF.
Weitere Produktangebote KGM31TCG1E682GU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KGM31TCG1E682GU KGM31TCG1E682GU Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 6800 pF
Produkt ist nicht verfügbar
KGM31TCG1E682GU KGM31TCG1E682GU Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 6800pF C0G 1206 2%