Produkte > KYOCERA AVX > KGM31VCG1H392GU
KGM31VCG1H392GU
KGM31VCG1H392GU KYOCERA AVX
C0GNP0-KGM.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3900PF 50V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.048" (1.22mm)
Capacitance: 3900 pF
auf Bestellung 3263 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KGM31VCG1H392GU KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3900PF 50V C0G/NP0 1206, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.048" (1.22mm), Capacitance: 3900 pF.
Weitere Produktangebote KGM31VCG1H392GU
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KGM31VCG1H392GU Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0-kgm.pdf Cap Ceramic 0.0039uF 50V C0G 2% Pad SMD 1206 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
KGM31VCG1H392GU KGM31VCG1H392GU Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 3900PF 50V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Capacitance: 3900 pF
Produkt ist nicht verfügbar
KGM31VCG1H392GU Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0_KGM-3216332.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 3900pF C0G 1206 2%