Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > KGM31VCG2H391KU
KGM31VCG2H391KU
KGM31VCG2H391KU KYOCERA AVX Components
c0gnp0kgm.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 390pF 500V C0G 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KGM31VCG2H391KU KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 390PF 500V C0G/NP0 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.048" (1.22mm), Capacitance: 390 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KGM31VCG2H391KU KGM31VCG2H391KU Hersteller : KYOCERA AVX Components c0gnp0kgm.pdf Cap Ceramic 390pF 500V C0G 10% Pad SMD 1206 125°C T/R
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produkt ist nicht verfügbar
KGM31VCG2H391KU KGM31VCG2H391KU Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Description: CAP CER 390PF 500V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.048" (1.22mm)
Capacitance: 390 pF
Produkt ist nicht verfügbar
KGM31VCG2H391KU KGM31VCG2H391KU Hersteller : KYOCERA AVX C0GNP0-KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 390pF C0G 1206 10%