Produkte > KYOCERA AVX > KGM55CR72A475KV
KGM55CR72A475KV
KGM55CR72A475KV KYOCERA AVX
KGM_X7R.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 4.7 µF
auf Bestellung 465000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details KGM55CR72A475KV KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7R 2220, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 4.7 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KGM55CR72A475KV KGM55CR72A475KV Hersteller : KYOCERA AVX KGM_X7R.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7UF 100V 10% 2220
auf Bestellung 491 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
KGM55CR72A475KV Hersteller : KYOCERA AVX Components KGM_X7R.pdf KGM55ZR72A475KV
auf Bestellung 69000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
KGM55CR72A475KV Hersteller : AVX AVX_ceramic_smd_short.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 4,7 мкФ, U, В = 100, Розм = 2220, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R, Опис Конденсатор керамічний smd, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Корпус: 2220 Од. вим: 100 шт