Produkte > UNITED CHEMI-CON > KHC101E225M43N0T00
KHC101E225M43N0T00
KHC101E225M43N0T00 United Chemi-con
ce-thctmc-e-060905.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Ceramic 2.2uF 100V Y5U 20% Pad SMD 1812 125°C Low ESR T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details KHC101E225M43N0T00 United Chemi-con
Description: CAP CER 2.2UF 100V Y5U 1812, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 2.2 µF.
Weitere Produktangebote KHC101E225M43N0T00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KHC101E225M43N0T00 Hersteller : Chemi-Con THC_TMC_Series.PDF Description: CAP CER 2.2UF 100V Y5U 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KHC101E225M43N0T00 Hersteller : United Chemi-Con THCandTMC-1210861.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2uF 100 Volt