Produkte > UNITED CHEMI-CON > KHC101E475Z55R0T00+000
KHC101E475Z55R0T00+000 United Chemi-con
thc_tmc_series.pdf
Hersteller: United Chemi-con
MULTILAYER Ceramic Chip CAPACITORS
Produktbewertung abgeben
Technische Details KHC101E475Z55R0T00+000 United Chemi-con
Description: CAP CER 4.7UF 100V Y5U 2220, Tolerance: -20%, +80%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 4.7 µF.
Weitere Produktangebote KHC101E475Z55R0T00+000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
KHC101E475Z55R0T00+000 Hersteller : Chemi-Con THC_TMC_Series.PDF Description: CAP CER 4.7UF 100V Y5U 2220
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Produkt ist nicht verfügbar
KHC101E475Z55R0T00+000 Hersteller : United Chemi-Con THCandTMC-1210861.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF 100 Volt